Turniej Piłki Nożnej drużyn mieszanych

Uczniowie klas czwartych i piątych ze Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 3 w Gostyninie wzięli we wtorek, 18 września 2018 r. udział w Turnieju Piłki Nożnej dla drużyn mieszanych. Imprezę zorganizowała Fundacja Dobrych Serc "tak" w ramach konkursu wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w 2018 roku. Projekt sfinansowany został ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Młodzi zawodnicy zostali nagrodzeni za rozgrywki w piłkę nożną ale dodatkowo także m.in. za celność, przestrzeganie zasad fair play, żonglerkę, super celność w rzucie piłeczką do tablicy.

Nagrody wręczała prezes Fundacji Joanna Syska, animator Orlika Jolanta Kłobuchowska-Dyszkiewicz i burmistrz Paweł Kalinowski, który na zakończenie imprezy życzył młodym zawodnikom rozwijania swoich sportowych pasji.

źródło: https://www.gostynin.pl/549,iii-kwartal?tresc=14396